Skåp England

Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England
Skåp England

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, med VITRINÖVERDEL, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, beslag i patinerad metall, med utdragbar skiva. höjd ca 195, 91x37 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Dekordel m skada, ytskador

817936

2020-09-29