Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia från 1937, porträtt av den finske överstelöjtnanten Carl Johan Jegerschöld (1740-1818), olja på duk, bildmått ca 55 x 46cm, plakett i förgyllt silver av CG Hallberg

Fläckar, visst färgbortfall

817953

2020-10-03