Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kopia från 1937, porträtt av den finske överstelöjtnanten Carl Johan Jegerschöld (1740-1818), olja på duk, bildmått ca 55 x 46cm, plakett i förgyllt silver av CG Hallberg
Fläckar, visst färgbortfall
817953
2020-10-03