Falkenbergs Belysning

Falkenbergs Belysning
Falkenbergs Belysning
Falkenbergs Belysning
Falkenbergs Belysning
Falkenbergs Belysning
Falkenbergs Belysning

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FALKENBERGS BELYSNING, golvlampor, 1 par, mässing, skaft av betsat trä med svarvade detaljer, höjd 126 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor, ej funktionstestade.

817959

Päivämäärä:

2020-10-11