Falkenbergs Belysning
Klubbat för:
6 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FALKENBERGS BELYSNING, golvlampor, 1 par, mässing, skaft av betsat trä med svarvade detaljer, höjd 126 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, ej funktionstestade.
817959
Päivämäärä:
2020-10-11