Dalahästar

Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar
Dalahästar

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

DALAHÄSTAR (2) etikettmärkta A och Nils Olsson, Nusnäs, den stora daterad 1971, bemålat trä, höjd ca 17,5 samt 39 cm

Stort nagg på den stora hästens öron, slitage

817962

2020-09-28