Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
DALAHÄSTAR (2) etikettmärkta A och Nils Olsson, Nusnäs, den stora daterad 1971, bemålat trä, höjd ca 17,5 samt 39 cm
Stort nagg på den stora hästens öron, slitage
817962
2020-09-28