Omega armbandsur

Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur
Omega armbandsur

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

150 EUR

OMEGA, 20,5 mm, förgylld, manuell, plexiglas, läderrem och spänne ej ursprungliga, box.

Bruksslitage.

817968

2020-10-01