REINHOLD LJUNGGREN: S.t Clemens i månsken

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): S.t Clemens i månsken, ur mappen Rosor och ruiner, signerad R. Ljunggren, numrerad 348/350, färglitografi, bildmått ca 37x29 cm

817977

2020-10-03