Ivan Grünewald - olja

Ivan Grünewald - olja
Ivan Grünewald - olja
Ivan Grünewald - olja
Ivan Grünewald - olja
Ivan Grünewald - olja
Ivan Grünewald - olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Figurkomposition, signerad Iván Grünewald, olja på duk, ca 46x37 cm

Smärre ytskada

817980

2020-09-29