Fat aluminia

Fat aluminia
Fat aluminia
Fat aluminia
Fat aluminia
Fat aluminia
Fat aluminia

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

FAT, Aluminia, fajans, Copenhagen Denmark, ´Jul 1914´, diameter ca 30 cm

krackelyr, bruksslitage

817989

2020-09-28