Gunnar Svensson oljemålning

Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR SVENSSON (1906-1988): Landskapsmotiv, signerad Gunnar S, olja på duk, 60x73 cm

818002

2020-09-29