Serveringsvagn 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RULLVAGN, 1900-talets andra hälft, fanérad i ek, löstagbar bricka och hyllplan, höjd ca 71, diameter 56 cm

Brukslitage, fläckar, ngt torkade hjul

818005

2020-09-29