Syltkrukor

Syltkrukor
Syltkrukor
Syltkrukor
Syltkrukor
Syltkrukor
Syltkrukor
Syltkrukor
Syltkrukor
Syltkrukor
Syltkrukor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYLTKRUKOR, 3 st., Rörstrand, höjd mellan ca 12-23 cm

Nagg, slitage

818010

2020-09-28