Carl Hallström oljemålning

Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HALLSTRÖM (1850-1929): Skogsmotiv med herdeflicka och kor, signerad C Hallström, olja på duk, ca 91x69 cm, oramad

Obetydligt slitage

818013

2020-09-29