Nils Nilsson

Nils Nilsson
Nils Nilsson
Nils Nilsson
Nils Nilsson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILS NILSSON (1901-1949): Sällskap i landskap, monogramsignerad NN, olja på duk, ca 61x69 cm.

818020

2020-10-01