Linn Fernström litografi

Linn Fernström litografi
Linn Fernström litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): "Flicka med rör", signerad Linn Fernström, numrerad 8/150, färglitografi, bildmått 52x39 cm

818048

2020-09-29