Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOPHIE STJERNSTEDT (1845-1927): (2) Sommarlandskap med ruin resp kustbild med stuga, signerade S Stjernstedt, akvarell, ca 33x23, 26x38
818054
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här