Sophie Stjernstedt akvareller

Sophie Stjernstedt akvareller
Sophie Stjernstedt akvareller
Sophie Stjernstedt akvareller
Sophie Stjernstedt akvareller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOPHIE STJERNSTEDT (1845-1927): (2) Sommarlandskap med ruin resp kustbild med stuga, signerade S Stjernstedt, akvarell, ca 33x23, 26x38

818054

2020-09-29