Berta Hansson etsning

Berta Hansson etsning
Berta Hansson etsning
Berta Hansson etsning
Berta Hansson etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

1 200 SEK

BERTA HANSSON (1910-1994): Figurkomposition, signerad Berta Hansson, numrerad 3/5, etsning, 27x31 cm

818056

2020-09-29