Cabaret Kina

Cabaret Kina
Cabaret Kina
Cabaret Kina
Cabaret Kina
Cabaret Kina
Cabaret Kina
Cabaret Kina
Cabaret Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CABARET, 9 dlr., porslin, Kina, 1900-talets början, polykrom dekor, kalligrafi, yttermått ca 28x28 cm, i träbox

Smärre slitage

818058

2020-09-30