Skulptur Thailand

Skulptur Thailand
Skulptur Thailand
Skulptur Thailand
Skulptur Thailand
Skulptur Thailand
Skulptur Thailand
Skulptur Thailand
Skulptur Thailand
Skulptur Thailand
Skulptur Thailand

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

SKULPTUR, brons, Thailand, 1900-tal, i form av dansare, patinerad, detaljer i guld, höjd ca 52 cm

Slitage

818064

2020-09-30