Agda Holst olja på pannå stilleben

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Stilleben med amaryllis signerad Agda Holst 1947, olja på pannå, ca 50x38 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

Krackeleringar

818069

2020-12-06