Barskåp teak

Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak
Barskåp teak

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BARSKÅP, NK, alm, två lådor samt dörrar med bakomliggande spegel och hylla, 1950/60-tal, höjd 125, bredd 95, djup 45 cm,

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

818083

2020-10-10