Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BARSKÅP, NK, alm, två lådor samt dörrar med bakomliggande spegel och hylla, 1950/60-tal, höjd 125, bredd 95, djup 45 cm,
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
818083
2020-10-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner