Simonetti

Simonetti
Simonetti
Simonetti
Simonetti
Simonetti
Simonetti

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMONETTI (1900-tal): Italiensk hamnbild med fiskebåtar, signerad, olja på duk, ca 30x40 cm

818084

2020-09-29