Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANSIKTE / MASK, gjutjärn, 1900-talets andra hälft, senare kopia av "Mask av Silén", ursprungligen formgiven av Conrad Carlman för Näfveqvarns bruk. H 25.
Åldersrelaterat slitage
818085
2020-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här