Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSNURRA, jugend, tidigt 1900-tal, betsad ek, snurrbar med tre hyllplan, hörn med skuren dekor, längd 45, bredd 45, höjd 75 cm.
Bruksslitage och torrsprickor.
818087
2020-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här