Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, majolika och mässing, graverad kupa, höjd med brännarrör, 55 cm

Fot med bucklor

818097

2020-09-29