Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 60", signerad samt daterad 1966 a tergo, akryl på duk, 56x56 cm
Repor
818112
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här