Albert Contreras

Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 60", signerad samt daterad 1966 a tergo, akryl på duk, 56x56 cm

Repor

818112

2020-09-29