Skulptur lergods

Skulptur lergods
Skulptur lergods
Skulptur lergods
Skulptur lergods
Skulptur lergods
Skulptur lergods

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets senare del, sannolikt Italien, glaserat lergods, delvis förgylld, i form av romersk kriogare, höjd ca 62 cm

Smärre slitage

818144

2020-10-10