Stort buddhahuvud i trä
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GOLVSKULPTUR, trä, i form av buddhahuvud, 1900-talets slut, snidad dekor, höjd ca 90, 50x50 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, torrsprickor
818151
Päivämäärä:
2020-10-05