Stort buddhahuvud i trä

Stort buddhahuvud i trä
Stort buddhahuvud i trä
Stort buddhahuvud i trä
Stort buddhahuvud i trä
Stort buddhahuvud i trä
Stort buddhahuvud i trä
Stort buddhahuvud i trä
Stort buddhahuvud i trä

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GOLVSKULPTUR, trä, i form av buddhahuvud, 1900-talets slut, snidad dekor, höjd ca 90, 50x50 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, torrsprickor

818151

Päivämäärä:

2020-10-05