ERIK OLSON

ERIK OLSON
ERIK OLSON

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Figurkomposition, signerad o daterad Erik Olson -72, 43/350, färglitografi, 60x47 cm

Ej examinerad ur ram

818154

2020-10-05