Meipingvas Jun Ware

Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware
Meipingvas Jun Ware

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEIPINGVAS, stengods, Kina, 1900-tal, Jun ware, höjd ca 26 cm

Fotringen med nagg

818157

2020-09-29