Halvar Frisendahl skulptur

Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

HALVAR FRISENDAHL (1889-1953): "Sorg", patinerad gips, signerad i gjutningen, höjd ca 11 cm

Smärre slitage

818160

2020-09-28