Mari Simmulson figurin

Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin
Mari Simmulson figurin

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARI SIMMULSON (1911-2000), figurin, glaserat lergods, monogramsignerad MS, Upsala-Ekeby, numrerad 8030, höjd ca 44 cm

818161

2020-09-29