Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
WILLI FISCHER, skulptur, chamotterat stengods, 1900-talets fjärde kvartal, i form av igekott, längd ca 35 cm.
Lagningar, mindre nagg kan förekomma
818164
2020-10-05