Skulptur häst Italien

Skulptur häst Italien
Skulptur häst Italien
Skulptur häst Italien
Skulptur häst Italien
Skulptur häst Italien
Skulptur häst Italien
Skulptur häst Italien
Skulptur häst Italien
Skulptur häst Italien
Skulptur häst Italien

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, omkring 1900-talets mitt, Italien, lergods, polykromt bemålad, i form av häst, inpressad märkning "Made in Italy", höjd ca 68, längd 75 cm

Smärre slitage, enstaka nagg

818198

2020-10-03