Bälte Celine

Bälte Celine
Bälte Celine
Bälte Celine
Bälte Celine
Bälte Celine
Bälte Celine

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CELINE, bälte, skinn, förgyllt spänne, längd 90, storlek 75

Bruksslitage

818212

2020-09-29