Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERD LILLAN MICHELIN (född 1947): Kvinnofigur, signerad Lillan Michelin, HCXIII/XVI, färglitografi, bladmått ca 61x41cm
818217
2020-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här