Gerd Lillan Michelin

Gerd Lillan Michelin
Gerd Lillan Michelin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERD LILLAN MICHELIN (född 1947): Kvinnofigur, signerad Lillan Michelin, HCXIII/XVI, färglitografi, bladmått ca 61x41cm

818217

2020-09-29