Jaroslaw Markiewicz oljemålning
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JAROSLAW MARKIEWICZ (Belarus 1942-2010): "Fyra elementen", signerad och daterad a tergo Warsawa 1982, olja på duk, ca 67x67 cm
PROVENIENS: Galleri Salek, Stora Nygatan, Stockholm
Kuntoraportti
818218
Päivämäärä:
2020-09-29