Eva Bagge

Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge
Eva Bagge

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVA BAGGE (1871-1964): Blomsterstilleben, signerad och daterad Eva Bagge -61, olja på duk, 45x27 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

818238

2020-12-06