Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

4 200 SEK

2 500 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "En dalkarl - Lavards Anders", 1919, signerad i blyerts Zorn, etsning, mått 15,7 x 11,7 cm

Ej examinerad ur ram, något gulnad

818247

2020-09-29