Klubbat för:
4 200 SEK
2 500 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "En dalkarl - Lavards Anders", 1919, signerad i blyerts Zorn, etsning, mått 15,7 x 11,7 cm
Ej examinerad ur ram, något gulnad
818247
2020-09-29