Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "På Hemsö", signerad Zorn, signerad i blyerts Zorn, signerad och daterad i plåten Zorn -17, etsning, ca 20,0x14,9 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 281

Gulnad, ej examinerad ur ram

818256

2020-09-29