Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Tidigt", signerad i blyerts Zorn, signerad och daterad Zorn 1914, etsning, 24,7x17,8 cm
LITTERATUR: Asplund 260, Hjert & Hjert 272, ZG 262

818258

2020-09-29