SÖREN NISSEN & EBBE GEHL AK 952 Naver
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SÖREN NISSEN & EBBE GEHL, "AK 952", soffbord, Naver Collection, skiva i massiv valnöt, oljad, avlastninghylla av frostat glas, underrede i rostfritt stål, skivan stämplad "Naver Collection" undertill, höjd ca 45 cm, diameter ca 100 cm
Smärre slitage,
818261
2020-10-05