SÖREN NISSEN & EBBE GEHL AK 952 Naver

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SÖREN NISSEN & EBBE GEHL, "AK 952", soffbord, Naver Collection, skiva i massiv valnöt, oljad, avlastninghylla av frostat glas, underrede i rostfritt stål, skivan stämplad "Naver Collection" undertill, höjd ca 45 cm, diameter ca 100 cm

Smärre slitage,

818261

2020-10-05