Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, fotpallar, 1 par, 1900-talets andra hälft, teak, klädda i svart konstläder, brickmärkta, höjd ca 40, 68x39 cm
Bruksslitage, reva i läder
818268
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här