Skulptur Åke Larsson

Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson
Skulptur Åke Larsson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE LARSSON (1933): Skulptur, brons, signerad, daterad 78, höjd ca 23 cm

818274

2020-09-28