Skrivbord England 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanér i mahogny, skivan med 3 lådor samt skinn, fristående hurtsar med 6 lådor totalt, höjd ca 78, 140 x 77 cm

Märken, slitage
Nyckel saknas

818292

2020-10-05