Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
KAIJA AARIKKA, (Finland, 1929-2014), ljusplåt, mässing, rund konkav reflektor bakom en ljusarm, bär tillverkarens stämpel diameter ca 26,5 cm
Bruksslitage, repor
818293
2020-09-29