Kaija Aarikka ljusplåt

Kaija Aarikka ljusplåt
Kaija Aarikka ljusplåt
Kaija Aarikka ljusplåt
Kaija Aarikka ljusplåt
Kaija Aarikka ljusplåt
Kaija Aarikka ljusplåt

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

KAIJA AARIKKA, (Finland, 1929-2014), ljusplåt, mässing, rund konkav reflektor bakom en ljusarm, bär tillverkarens stämpel diameter ca 26,5 cm

Bruksslitage, repor

818293

2020-09-29