Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): skogspromenad, monogram E C G, a tergo Emma C. Gowland, Sunderland, olja på duk, ca 40 x 55 cm
Duklagning, krackeleringar, retuscher
818301
2020-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här